طراحی و برنامه نویسی ربات تلگرام

پارسان نت با دانش و تجربه ای که در زمینه طراحی ربات های تلگرام دارد، اکنون یکی از فعالان پیشرو درحوزه برنامه نویسی و ارائه دهنده خدمات تخصصی برنامه نویسی ربات های تلگرام می باشد. پارسان نت برای راه اندازی ربات های تلگرام ابتدا سفارشات و نیازهای مشتریان را تجزیه و تحلیل کرده و ایده هایی برای بهتر انجام دادن پروژه ارائه می دهد و در نتیجه ربات های تلگرامی را طبق امکانات درخواستی مشتریان طراحی و راه اندازی می کند. برای مشاوره و اطلاع از تعرفه ها، با مشاوران و کارشناسان ما که از ساعت 9 صبح تا 9 شب آماده پاسخگویی هستند تماس بگیرید. همچنین شما می توانید فرم درخواست تماس را پر کنید تا در ساعتی که شما تعیین می نمایید مشاوران ما با شما تماس گیرند.

ویژگی های ربات های تلگرام طراحی شده توسط پارسان نت

طراحی ربات تلگرام

در طراحی ربات های تلگرام از آخرین امکاناتی که تلگرام در اختیار ربات ها قرار می دهد استفاده می شود

استفاده از زبان PHP

برای طراحی ربات های تلگرام بسیار قدرتمند و سریع است

امنیت بالا

اطلاعات شما و کاربرانتان تحت امنیت کامل است

پشتیبانی دائمی

به هنگام بروز مشکل یا خطا در ربات های تلگرام در کمترین زمان به مشکلات شما رسیدگی می شود

کنترل پنل مدیریتی

بدون نیاز به هیچ دانش فنی ربات تلگرام خود را از طریق کنترل پنل مدیریت می نمایید

ربات های تلگرام از لحاظ کاربرد به 2 دسته تقسیم می شوند:

ارسال یک طرفه یا ربات پیام رسان :

در این حالت ربات تلگرام فقط ارسال کننده است. مانند ربات مدیریت کانال تلگرام که فقط ارسال کننده پست ها است و پست ها را در زمان های تعیین شده به کانال تلگرام تعریف شده ارسال می کند.

ارتباط دو طرفه محاوره ای (Interactive):

در این حالت کاربران می توانند با ربات محاوره داشته باشند، ربات ها هم بسته به داده های دریافتی از کاربران عکس العمل های متفاوتی از خود نشان می دهند. مانند ربات های گیم (بازی) در واقع ربات تلگرام میتواند هر کاربردی داشته باشد، این شما هستید که کارایی ربات تلگرام را طرح ریزی می کنید.

مشاوره و پشتیبانی

پارسان نت همیشه به پشتیبانی از مشتریان خود متعهد است. از مهمترین عوامل موثر در انتخاب یک نرم افزار پشتیبانی و در دسترس بودن بخش پشتیبانی می باشد تا در مواقع مورد نیاز، بتوان در کمترین زمان ممکن، جهت رسیدگی به مشکلات با واحد مربوطه تماس حاصل کرد. واحد پشتیبانی شرکت طراحی سایت پارسان نت متشکل از کارشناسان و متخصصینی می باشد که به هنگام بروز خطا و یا مشکل فنی در ربات های تلگرام و سرویس های شما، در اولین فرصت مشکل را بررسی و برطرف می نمایند. چنانچه بعد از تحویل ربات تلگرام خود مشکلی از لحاظ فنی در امکانات ارائه شده به وجود بیاید پارسان نت در اسرع و قت به مشکل شما رسیدگی خواهد کرد.